Dzień Postaci z Bajek

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły obchodzili Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa sprawiają, że świat dziecka jest bardziej radosny i kolorowy. Na szkolnych korytarzach można było dziś spotkać księżniczki, Myszkę Miki, Spider-Mana, Tygryska, Smerfy Czerwonego Kapturka i wiele innych bajkowych postaci.

Dzieci z klas 0-III wysłuchały fragmentów znanych baśni i bajek, czytanych przez starsze koleżanki. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, a także wzbogacają słownictwo.

Nagranie oraz zdjęcia wykonano sprzętem pozyskanym z projektu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości