Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i pożegnanie Dyrektora Szkoły Pana Władysława Szpunara

Z dniem 31 sierpnia 2022 r. na zasłużoną emeryturę odszedł Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pysznicy Pan Władysław Szpunar.

Społeczność szkolna pożegnała wieloletniego Dyrektora Szkoły 24 czerwca 2022 r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022. W uroczystym pożegnaniu uczestniczyli Pan Łukasz Bajgierowicz Wójt Gminy Pysznica, Pan Witold Pietroniec Zastępca Wójta, Pan Krzysztof Haliniak Przewodniczący Rady Rodziców, zaproszeni goście oraz cała społeczność szkolna.

Program słowno – muzyczny przygotowali nauczyciele i uczniowie, którzy dziękowali Panu Władysławowi Szpunarowi za wiele inicjatyw, przedsięwzięć, zaangażowanie w budowę i wystrój nowego budynku szkolnego oddanego do użytku w 2010 r.

Pan Władysław Szpunar pracował w pysznickiej szkole od 1981 r., a od 2004 r. pełnił funkcję Dyrektora Szkoły.